DRAGER MASKE N95

1720 V  DRAGER ODOUR AKTİF KARBONLU FFP2 N95

 

SİPARİŞ HATTI  05468271446

DRAGER 1720V FFP2 AKTİF KARBONLU 
VENTİLLİ MASKE  10 ADET 
ORJİNAL KUTUSUNDA 
AKTİF KARBON KATMANI NEDİR ? 
AKTİF KARBON KATMANI PİS HAVAYA DUMANA VE ZEHİRLİ GAZLARA DAHİL ETKİLİ OLUP  ,  FİLTRE ETME ÖZELLİĞİ  BULUNUR GEÇİRMEZ VE ZEHİRLENMELERİ ENGELLEME ÖZELLİĞİNE KADAR  SAHİPTİR. AYRICA BU KATMAN PİS KOKU ALINMASINI DA ENGELLER . YİNE BU KATMANIN BİR ÖZELLİĞİ DE MASKENİN UZUN SÜRE KULLANIMINI DEFORME OLMAMASINI YIRTILMAYARAK SAĞLAM KALMASINI SAĞLAR . 
 
  •  Virüs bakteri mikroplara karşı ultra koruma özelliği
  •  Aktif Karbonu  Sayesinden Kimyasal Gazlara , Pis Havaya ve Zehirlenmelere Karşı Dahi Koruyucu Özelliğe Sahiptir.
  • Uzun süre kullanışlı  Yüksek Kalitedir.
  • Sağlamdır deforme olmaz 
  • Maximum koruma geçirmezlik , rahat nefes alınabilir ventil sayesinde
  • Kötü kokulara karşı ilave bir aktifleştirilmiş karbon katmanlı
  • Parçacıklara karşı etkin koruma
  • Almanyadan İthal 
 

Dräger X-plore® 1720 Ventilli Aktif Karbonlu Toz Maskelerinin Sağlıkta,   Sanayide, Madencilikte, Özel Ticaret, Tarım Ve Hizmet Uygulamalarında Karşılaşılan İnce Tozlara, Katı Ve Ve Sıvı Parçacıklara Karşı Etkin Koruma Sağlayan Parçacık Filtreleyici Toz Maskesidir. Ürün Portföyünde, EN149:2001’e Uygun Olarak Üretilmiştir.

CoolSAFE™ filtre malzemesi

Özel olarak geliştirilen CoolSAFE™  Filtre Malzemesi, Çeşitli Yüksek Performanslı Filtre Araçlarını Aşırı Düşük Solunum Direnci Özelliğiyle Birleştirerek Mükemmel Bir Filtre Performansı Sağlar. Ayrıca, Yüz Maskeleri, Yükseltilmiş Dolomit Testi Koşullarına Maruz Tutulmuş Ve Maskelerin Yüksek Toz İçeren Ortamlarda Tıkanmaya Karşı  Dayanıklılığı Başarıyla Kanıtlanmıştır.

CoolMAX™ solunum valfı

Dräger X-plore® 1720 Ventilli Toz Maskelerinin  Çok Düşük Solunum Direnci Sayesinde Nefes Alıp Vermek Çok Kolaydır. Ayrıca, Özel Olarak Geliştirilen Coolmax™ Solunum Valfı, Verilen Nemli Ve Sıcak Havayı Dışarı Atarak Maskenin Altında Sıcak Oluşmasını Engeller Ve Maskenin İçindeki Serinliği Korur.

VarioFLEX™ kafa kayışı

Dräger X-plore® 1720 Ventilli Toz Maskelerinin  Kafa Kayışı, Yüzde Bir Sıkılık Durumu Yaşamadan Otururken Kolayca Takılıp Çıkarılabilen Dayanıklı, Elastik Bir Kumaş Askıdan Üretilmiştir. Yumuşak, Yırtılmaz Elastik Kayış Farklı Büyüklüklerdeki Kafalara Sığacak Şekilde Kolayca Esner Ve Saçların Sıkışmasını Engeller.

Yumuşak iç astar sayesinde takılması rahattır

Dräger X-plore® 1720 V  Toz Maskelerinin İçteki Astar Yumuşaktır ve  Allerjiye Sebep Olmaz Ve Hidrofobik Özellikleri Sayesinde Nemi Engeller. Bu Da Özellikle Uzun Süreyle Kullanıldığında Solunum Direncinin Düşük Tutulmasını Ve Yüksek Seviyede Konfor Sağlar.

Katlanmış form ve tek tek hijyenik ambalajlama

Tüm Dräger X-plore® 1720 V maskeler yassı bir şekilde Katlanabilirler böylece yerden tasarruf sağlar ve kolayca Cepte Dahi taşınabilirler. Her Toz maskesi ayrı ayrı bir plastik poşetle ambalajlanır ve böylece temiz ve hijyenik kalmaları sağlanır.

HEMEN ARA !