Jel İlaçlar – Bayer MaxForce

BAYER MAXFORCE

  • Yüzey spreylemesinin yapılamadığı durumlar için idealdir.
  • Hamamböcekleri ve yem kaynakları arasına yerleştirilir.
  • Hamamböceklerine karşı uzun süre etki sağlayan yem formülasyonlardır

Jel Formülasyonların Uygulanması

Yüzey spreylerine alternatif olarak kullanılan ve hamamböceklerine karşı etkili formülasyonlardır. Spreylerin kullanılamadığı hassas alanlar için idealdir. Kullanımı kolay ve çabuktur. Tüm hamamböceği türlerine karşı etkili, kullanıma hazır Jel formunda hamamböceği yemi.

DOMİNO ETKİ

MAXFORGE Gel, bir hamamböceğinden diğerine, hiç yem yememiş hamamböceklerinin ölü hamamböceklerini yiyerek veya üzerine yem bulaşmış hamamböceklerinden taşınabilir. Bu özellik DOMİNO ETKİ olarak bilinir ve Maxforce Jel’in saklanan ve yem ile hiç temas etmemiş hamamböceklerine ulaşmasını ve onlara da etki etmesini sağlar.

Neden hamamböcekleri ile mücadele edilmelidir?

Rahatsızlık verirler.Çok hızlı hareket eden ve çok fazla sayıda bulunan hamamböcekleri popülasyonu ortama ve insanlara rahatsızlık verir.

  • Gıdaları ve kapları kirletirler. Gıdalar ve kapları hamamböceklerinin kokusu, dışkısı ve ölü hamamböcekleriyle dolar.
  • Hastalık yayarlar. Hamamböcekleri, dizanteri, gastroenteritis, tüberküloz, tifo, poliomyelitis gibi hastalıkları yayarlar.

Alerji yaparlar. Hamamböcekleri ve dışkıları özellikle hassas yapılı insanlarda ve astımı olanlarda alerjik hastalıklara neden olurlar.

HAMAMBÖCEĞİ MÜCADELESİ BÜYÜK BİR DİKKAT GEREKTİRİR ve SÜREKLİ OLARAK HİJYENİN SAĞLANMASI ve İNSEKTİSİT KULLANIMINI İÇERİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA !