Hakkımızda

Biz kimiz?

2006 yılında kurulan firmamız halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri vermektedir.
Kurulduğu günden itibaren eğitime,teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamızsektörünün başarılı firmalarından olmuştur…

  • Güler yüzlü destek hizmeti, çözüm odaklı sonuçlar.
  • Hızlı servis ve servis sonrası destek garantisi.
  • İşlem öncesi ve sonrası garanti hizmet anlayışı.
  • Güvenli ödeme ve çeşitli ödeme kolaylıkları.

Firmamız Hakkında

Artı İlaçlama Ltd. Şti. Ankara Ve Çevre Şehirlerde Zararlılara Karşı İlaçlama Hizmeti Veren Merkezi Çankaya Ayrancıda Bulunan Köklü Bir İlaçlama Şirketidir. Artı İlaçlama , Ankara Ve Çevre İllerde Birçok Önemli Alanlarda İlaçlama Hizmetleri Uygulayarak Kalitesini , Geniş Ve Kurumsal Müşteri Portföyleriyle İspatlamış Bir İlaçlama Firmasıdır . Ankara Artı İlaçlama Alanında Gelişen Son Teknolojileri Kullanarak İlaçlama Hizmetinde Her Zaman Başarıyı İlke Edinerek , Müşteri Sorunlarını Ve Şikayetlerini Çözmek İçin Hizmetlerinde Sınır Tanımamaktadır. Amacımız Her Zaman Düzgün Ve Doğru Çalışarak Alanımızda Gereken Başarılı Hizmeti Sunmaktır. İlaçlama Hizmetlerinde , Her Zaman Garantili Hizmet Politikasından Vazgeçmiyerek Sağlıklı Ve Ekonomik İlaçlama Fiyatları İle Ankara Büyükşehir Belediye Sınırları İçersinde Güvenilir İlaçlama Hizmetleri Sunmaktır. Ankara Artı İlaçlama Firması , Ankara İlaçlama Firmaları Arasında Ve Sektöründe Lider Konumda Olup , Kurumsal Özelliği İle Öne Çıkmış Bir İlaçlama Firmasıdır. Ankara Artı İlaçlama Tüm Kapalı Ve Açık Alanlar Bahçe Ilaçlamarında Hertürlü Haşere Böcek Fare Kemirgen Sinek Kene  Vs. Gibi Sorunlarınızı Garantili Olarak Çözmektedir . İlaçlama Fiyatları Ekonomik Ve Her Semte 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet Sunmaktadır. Ankara Ilaçlama Servisi Olarak Firmamız Siz Değerli Müşterilerine Herzaman Geçici Değil  Kalıcı Çözümler Sunmaktadır.

1. Vizyonumuz

Çevreye duyarlı, toplumsal, düşünsel ve kültürel değerler açısından tam gelişmiş bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek…

Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

2. Misyonumuz

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

3. Değerlerimiz

İnsana ve Topluma Saygı

Dürüstlük, Bütünlük ve Güvenilirlik

Müşteri Memnuniyetidir.

Amacımız üstün bir müşteri deneyimi sağlamaktır

Artı İlaçlama Ltd. Şti. Ankara ve çevre şehirlerde zararlılara karşı ilaçlama hizmeti veren merkezi Çankaya Ayrancıda bulunan köklü bir ilaçlama şirketidir. Artı İlaçlama, Ankara ve çevre illerde birçok önemli alanlarda ilaçlama hizmetleri ugulayarak kalitesini, geniş ve kurumsal müşteri portföyleriyle ispatlamış bir ilaçlama firmasıdır . Ankara Artı İlaçlama alanında gelişen son teknolojileri kullanarak ilaçlama hizmetinde her zaman başarıyı ilke edinerek, müşteri sorunlarını ve şikayetlerini çözmek için hizmetlerinde sınır tanımamaktadır. Amacımız her zaman düzgün ve doğru çalışarak alanımızda gereken başarılı hizmeti sunmaktır. İlaçlama hizmetlerinde her zaman garantili hizmet politikasından vazgeçmeyerek sağlıklı ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile Ankara Büyükşehir Belediye sınırları içersinde güvenilir ilaçlama hizmetleri sunmaktır. Ankara Artı İlaçlama Firması, Ankara ilaçlama firmaları arasında ve sektöründe lider konumda olup kurumsal özelliği ile öne çıkmış bir ilaçlama firmasıdır.

Neden İlaçlama?

İlaçlama yapılacak ortamda gerekli hijyenin sağlanması böceklerin vereceği görsel rahatsızlık ve tiksintiden kurtulmak. Ortamdaki böceklerin gıda maddelerine mikrop bulaştırmalasını engellemek. Ortama gelen misafir ve müşterilerin rahatsızlık duymaması. Eğer ilaçlama yapılacak mekan gıda sektöründeyse müşterinin böcekleri görmesi sonucunda oluşacak ticari kayıptan kurtulma. Eğer ilaçlama yapılacak mekan gıda sektöründeyse gıda denetleme ekiplerinin vereceği cezalardan kurtulmak. Bahçemizdeki veya evimizdeki bitkilerin zarar görmemesini sağlamak. Mekan çevresinin ilaçlanmasıyla içeri girebilecek böceklerin engellenmesini sağlamak.Düzenli bir şekilde ilaçlama yaptırarak ortamın daima temiz tutulması. Ortamda bulunan insanların böcekler tarafından fiziksel zarara uğramaması için ilaçlama yaptırılabilir.

Hakkımızda diğer istatistikler

Artıilaçlama kalitesiyle yakından tanışın. Firmamız her türlü sorunlarınızda size destek olmak ve yardımcı olabilecek her türlü belge ve bilgiyi size aktarmaktan çekinmeyecektir.

Sık Sorulan Sorular

Sağlıklı Hizmet

Güvenilir Malzemeler

Çözüm Odaklı Sonuçlar

Hızlı Servis

Hızlı servis ve servis sonrası destek garantisi.

Uzman ekip

Uzman ekibimiz ve güvenceli hizmet anlayışımız.

Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme ve çeşitli ödeme kolaylıkları.

Sertifika & Hizmet Belgesi

Sertifikalarımız ve Hizmet Belgelerimiz ile tam teşekküllü hizmet.

Modern Teknoloji

Ekipmanlarımızın modern olması ve sıfır mağduriyetli çözümler.

Daimi İletişim

Hizmet öncesi ve sonrası daimi hizmet ve iletişim anlayışı.

HEMEN ARA !