N95 Maskeler Solunum Toz Koronavirüs

N 95 MASKELER   

DRAGER  1920V  FFP2  COMFORT FİT MODELİ

SİPARİŞ İÇİN 05468271446    

DRAGER COMFORT & FİT MODELİ  1920V FFP2 
N95  ORJİNAL KUTUSUNDA  10 ADET  M/L 
ALMAN HARİKASI DRAGERİN EN RAHAT KULLANIŞLI VE KORUYUCU ÖZELLİKLİ MASKESİ
Üç parçalı katlanır üstün toz maskesi
Daha geniş bir solunum alanı için patentli çift takviyeli üç parçalı katlanır tasarım
EN koruma sınıfında mevcuttur.
FFP2 NR D
Daha fazla güvenlik için yüksek filtreleme etkinliği
CoolSAFE filtre malzemesi, katı ve sıvı parçacıkların yanı sıra ince tozlara karşı da etkin koruma sunar. Yüksek filtreleme etkinliğini düşük solunum direnci ile birleştirir, bu da kullanıcının rahatça ve yorulmadan uzun sürelerle çalışmasına olanak tanır. Maske özellikle toza yüksek seviyede maruz kalınan ortamlarda güvenli çalışmaya uygundur.
Kullanım kolaylığı
Esnek, kesintisiz döngülü VarioFLEX baş bandı, Dräger X-plore 1920’ün takılmasını kolaylaştırır. Tek yapmanız gereken maskeyi açmak, yüzünüze yerleştirmek, bantları konumlamak ve görünür işaretleri takip ederek burun klipsine basmaktır. Dengeli şekli sayesinde maskeyi takmak kolaydır ve kullanımı konforludur. Güvenli bir şekilde oturur ve hiçbir baskı olmadan sıkıca sızdırmazlık sağlar. Kompakt katlanır tasarım, ister depoda ister iş sahasında depolama alanından kazandırır. Her bir tek kullanımlık maske hijyenik tek pakette gelir, bu da kontaminasyondan korunmasını sağlar.
Optimum oturma
Üç parçalı katlanır tasarım, yüze oturma açısından yüksek esneklik sunar, böylece maske kolayca kullanıcının yüzüne göre ayarlanır. Ayrıca maskenin sağlam bir şekilde, yerinde kalmasını da sağlar. Kullanıcı konuştuğu zaman bile maske kaymaz.
Filtre malzemesine entegre esnek burun klipsi, iç kısımda yumuşak bir burun pedi ile birleştirilmiştir. Bu da maskenin etkin şekilde konumlanmasını ve burun alanında güvenle sızdırmazlık yaratmasını sağlar. VarioFLEX baş bantları, yüksek düzeyde esnektir ve çeşitli baş boylarına kişisel olarak ayarlanabilir.
Olağanüstü konfor
En yeni yüksek performanslı filtreleme malzemeleri sayesinde parçacık filtreleyici yarım yüz maskeleri, kullanıcının hemen hiçbir direnç olmadan solumasına olanak tanır. CoolMAX solunum valfi takılan opsiyonel modeller, solunum direncini daha da düşürürken maske içinde ısı ve nem birikimini önlemeye de yardımcı olur. Bu da kullanıcıya özellikle zorlu fiziksel faaliyetler sırasında rahatlama sunar ve solunumu daha da konforlu hale getirir.
Dräger X-plore 1900 serisinde, patentli çift takviyeli SmartFOLD tasarım bulunur. Bu da maske şeklinin son derece dengeli olmasını sağlar ve geniş bir solunum alanı sunar. Buna ek olarak nefesle verilen hava aşağı yönlendirilir, böylece maske içinde algılanan sıcaklık düşer.
Gözlüklerle geniş görüş alanı
Ürün geliştirme sırasında maskelerin koruyucu gözlükle tam uyumlu olmasını sağlamak için tasarıma özel dikkat gösterilmiştir. Maskelerin özel tasarımı sayesinde gözlük kullanıcıları da maske ya da gözlük birbirini engellemeden ve gözlükler buğulanmadan Dräger X-plore 1920’ü konforlu bir şekilde kullanabilir.
CE Belgeli
EN 149:2001
HEMEN ARA !