Kokusuz İlaçlar – Alphamost SC

ALPHAMOST SC

Etken maddesi ALPHACYPERMETHRİN olan formülasyonu ile kalıcı ve etkin çözümdür.Su bazlı mikrokristal yapıya sahiptir.Haşereler için öldürücü etkiyi arttıran mikrokristal teknoloji su bazlı yapısı ile daha kolay ve güvenli kullanım imkanı sağlar.Etkinliği kanıtlanan formülü ile Haşereler üzerinde en kısa zamanda öldürücü sonuç verir.

ALPHAMOST SC Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı insan sağlığına ve çevreye zararsız Karasinek,Sivrisinek,ve Hamamböceği gibi haşerelerin mücadelesinde evlerde kullanılabilen ve kesin sonuç veren ALPHACYPERMETHRİN etken maddeli Süspansiyon Konsantre SC tipi İnsektisittir.

ÖZELLİKLERİ

Güçlü ve etkili ALPHACYPERMETHRİN maddesi ile 2-4 ay arasında etkinlik gösterir.Lekesiz ve kokusuzdur.Aktif maddesi Mikrokristal teknolojisi kullanılarak Mikrokristal yapı kazanmıştır.Su bazlıdır.Yanma,Parlama,Patlama,ve tahriş gibi olumsuz etkileri yoktur.Güçlü öldürücü ve düşürücü etkilidir.Kullanımı kolaydır.Lekesiz ve kokusuz olduğu için Hastane,Lokanta,Otel,Ev gibi kapalı yaşam alanlarında rahatlıkla Sağlıklı olarak kullanılır.Güvenilirliği artırmak amacıyla formülasyonda aromatik solventler kullanılmıştır. İnsan sağlığına Herhangi bir zarar teşkil etmeyen bu ilaç , rahatlıkla kapalı alanlarda ve insanların yaşadığı alanlarda kullanılabilr.

Formülasyon Bileşimi Oranı Etkinliği Formülasyon LD 50 Aktif Madde LD 50
Alphacypermethrin 100gr /lt Öldürücü 15000mgr/kg 79-400mgr/kg

HAMAMBÖCEĞİ UYGULAMASINDA SIRT TİPİ PULVERİZATÖRLERLE 0,3-0,5M LİK BANT ŞEKLİNDE SPREYLEME UYGULAMA YAPILIR.LEKE VE KALINTI BIRAKMADIĞI ve KOKUSUZ OLDUĞU İÇİN SU İLE UYGULAMA YAPMANIN SAKINCALI OLMADIĞI TÜM YÜZEYLERDE KULLANILABİLİR.

UÇAN HAŞERE ( KARASİNEK ,SİVRİSİNEK) UYGULAMALARINDA İÇ VE DIŞ MEKANLARDA HER TÜRLÜ İLAÇLAMA MAKİNALASI İLE DAHA ÇOK ULV KULLANILARAK YADA SICAK SİSLEME DUMANLAMA YAPILARAK UYGULAMA YAPILABİLİR.

ALPHAMOST SC nin haşerelere karşı etkisini arttıran özelliklerinden birisi Mikrokristal yapısıdır.İnsektisitlerin uygulandığı yüzeylerin yapısı ,İnsektisitin etki süresini faktörlerdendir.Emilsiyon ve Solüsyon formlarındaki İnsektisitler , gözenekli yüzeyler tarafından emilirler ve Haşerelere karşı etki süreleri azalır.ALPHAMOST SC ise MİKROKRİSTAL YAPISI özelliği sayesinde yüzeylere daha uzun süre tutunur ve haşereler tarafından daha uzun süre temas edilebilecek özellikte kalır.Böylece etki süresi artmış olur

NOT : İnsan Sağlığına ve çevreye herhangi bir zarar teşkil etmeyen bu ilaç , yapılan çalışmalarda kansorejen bir etkiye sahip olmadığı belirlenmiştir. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü( who ) onaylı bu ilaçlar , insanların yaşam alanlarındaki zararlılar için kullanılmak üzere üretilmiştir. Koku ve Leke içermeyen bu ilaç , yaşam alanları içersinde insanlar varken rahatlıkça kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA !