Jel İlaçlar – Dupont Advion Jel

DUPONT ADVİON JEL HAMAMBÖCEĞİ YEMİ
JEL HALİNDE HAMAMBÖCEĞİ YEMİ

(indoxacarb CAS No-173584-44-6) DuPontTM Advion® Cockroach Gel Bait, , Halk Sağlığında açık ve kapalı alanlarda hamamböceği mücadelesinde kullanılan bir jel yemdir.

KULLANIM ŞEKLİ: DuPontTM Advion® Cockroach Gel Bait, yaklaşık 0,1 gram veya 5mm lik mercimek büyüklüğünde damlalar halinde uygulanır.

Hamamböceği yuvalarına ve çevresine, kapı pencere pervazlarına, mutfak dolaplarının arkasına, buzdolabı, çamaşır makinesinin arkalarına, evin loş ve az kullanılan bölümlerine, küvet altlarına, pis su giderlerinin çevresine, evlere girmesi muhtemel havalandırma pencerelerinin çevresine, kalorifer dairesi, odunluk,çöplük, garaj, asansör boşluğu gibi yerlere ve hamamböceği bulunabilecek her yere uygulanmalıdır.
Büyük ve seyrek damlalar yerine küçük ve sık damlalar şeklinde uygulanmalıdır.
Rezidüel ilaçlardan hemen önce veya sonra uygulamayınız.
Sık yıkanan zeminlerde kullanmayınız.
Sık yıkanan zeminlerde kullanmayınız.
Gıda hazırlanan yerlerle ve gıda hazırlamakta kullanılan kap ve aletlerle, gıda ambalaj malzemeleriyle ve bunların saklandığı yerlerle temas ettirmeyiniz.
DuPontTM Advion® Jel Yemi sıcaklığın 50 C nin üzerine çıktığı soba, kalorifer, fırın, mangal, sauna, ısıtma lambası, kızartma makinesi, bulaşık makinesi gibi yerlerin yakınına sürmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA !