Fare İlaçları – Sorexa Mum Blok

SOREXA BLOK:

Formülasyon : % 0,005 difenacoum

Aktif maddesi 2. nesil bir antikoagülan olan difenacoum’dur ve 1. nesil antikoagülanlara direnç geliştirmiş kemirgenler üzerinde dahi etkilidir.

Kemirgenler İçin  Üstün Çekicilik

Yapısındaki yüksek tahıl içeriğini ilave lezzet arttırıcılar ile birleştirerek kemirgenlerin, Sorexa bloğu alternatif gıdaların bol olduğu durumlarda dahi tercih etmelerini sağlar.

Mükemmel Sertlik

Sorexa Blok kemirgenler için mükemmel sertlik olan 125 N sertliğe sahiptir. Kemirgenlerin doğal kemirme ihtiyaçlarını karşılayarak yemin maximum düzeyde tüketilmesini sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

Özel Wax

Birçok blok formülasyonundan daha düşük oranda wax içermektedir ve kullanılan wax gıda kullanımı için onaylanmıştır. Ürün içerisinde kullanılan mum (wax) oranı %30’u geçmemektedir. Bu sayede kemirgenler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Güvenli

İnsanlar ve evcil hayvanlar tarafından kazara yenmesini önlemek için caydırıcı tad veren Bitrex maddesini 10 ppm oranında içermektedir. Kazayla yenmesi halinde erken önlem alınmasını sağlayan uyarıcı boya içerir.

Dayanıklı

İki yıl boyunca etkinliğini ve çekiciliğini korur Ufalanmaz dağılmaz. Küflenme ve haşere saldırılarına karşı dayanıklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA !